Jakość

JAKOŚĆ

Klienci na pierwszym spotkaniu często zadają nam pytanie: „Co wyróżnia Was wśród konkurencji?”.

Odpowiadamy wtedy, że od wielu lat na polskim rynku eventowym działa wiele dobrych i profesjonalnych firm – w tym nasza. Ich pracownicy mają merytoryczną wiedzę eventową i doświadczenie. Dobrą firmę eventową charakteryzuje więc zespół ludzi, wiedza, profesjonalna struktura biznesowa i rzetelność.

To wszystko oczywiście stanowi podstawę działalności naszej firmy. Jest jednak coś, co wyróżnia nas na tle innych. To JAKOŚĆ i ESTETYKA. To nasze znaki rozpoznawcze na każdym evencie, niezależnie od budżetu i wielkości wydarzenia.

Dobieramy rozwiązania dopasowane do możliwości klienta, zawsze są one jednak w dobrym smaku i tonie. Naszymi inspiracjami są rozwiązania eventowe, które oglądamy w Paryżu, Mediolanie czy Kopenhadze. Umiemy je dobrze dostosowywać do polskich warunków. Ważna jest dla nas etykieta w biznesie, zasada decorum i dbanie o szczegóły.

Możemy zapewnić, że nasze eventy są dopięte na ostatni guzik. Nasi producenci zwracają uwagę nawet na drobiazgi pomijane dla innych.

Potrzebujesz eventu? Dowiedz się jak działamy.

  1. Zaczniemy od dokładnego poznania Twoich oczekiwań i celów oraz audytu dotychczasowych działań event-marketingowych.
  2. Zaproponujemy Ci rozwiązania dopasowane do charakteru Twojej firmy, okazji, potrzeb Twoich pracowników, klientów i gości. Stworzymy plan jednorazowego wydarzenia lub całego cyklu.
  3. Jeśli spodoba Ci się nasz pomysł – podpiszemy umowę.
  4. Zajmiemy się kompleksową realizacją naszego projektu: od opracowania dokładnego planu, przez przygotowanie umowy i kosztorysu, pozyskanie partnerów, produkcję, pomiar skuteczności, po przekazanie raportu.
  5. Za Twój projekt będzie odpowiedzialna jedna konkretna osoba, która dopilnuje wszystkiego od A do Z. Będzie z Tobą w stałym kontakcie.
  6. Po zrealizowaniu projektu podsumujemy nasze prace i rozliczymy się.
  7. Wspólnie będziemy dumni z naszej realizacji!

UMÓW SIĘ
z nami na kawę

Chętnie porozmawiamy z Tobą o tym, co możemy zrobić dla Twojej firmy. Zapraszamy do naszej oranżerii na kawę! Rozciąga się stąd piękny widok na krakowskie Planty. Nasze biuro znajduje się u samego podnóża Wawelu.

Jakie tematy możesz poruszyć w rozmowie z nami?
Event, który możemy dla Ciebie zorganizować.
Cykl działań event-marketingowych dla Twoich pracowników, klientów i partnerów biznesowych.
Wsparcie dla Twoich pracowników (zwiększenie motywacji, nowa energia do działania).
Pomoc w budowie lepszego wizerunku Twojej marki.
Wsparcie marketingowe, które możemy Ci dać.
Pomysł na obchody jubileuszu Twojej firmy lub instytucji.

NAPISZ DO NAS

Wypełnij ten formularz. Oddzwonimy do Ciebie niebawem,
żeby umówić Cię na rozmowę z naszym ekspertem
w dogodnym dla wszystkich terminie.