Konferencje, spotkania biznesowe

KONFERENCJE, SPOTKANIA BIZNESOWE

Jeśli potrzebujesz zorganizować konferencję lub spotkanie biznesowe, aby wymienić się z innymi firmami wiedzą, doświadczeniem i zaprosić ważnych gości w konkretnym celu, to mamy kilka rozwiązań dla Twojego biznesu.

Partnerzy biznesowi, nowi potencjalni klienci, dystrybutorzy, sponsorzy i wystawcy – wszyscy mogą znaleźć się w jednym miejscu i czerpać wspólne korzyści dzięki specjalnie stworzonej przez nas przestrzeni do budowania relacji i przemyślanym działaniom podczas takiego spotkania.

Jakie korzyści osiągniecie, organizując spotkanie biznesowe?

Wzmocnicie relacje biznesowe dzięki przemyślanym i zorganizowanym strefom networkingowym.

Kluczową rzeczą podczas konferencji oraz eventów biznesowych jest odpowiednia aranżacja i organizacja stref przeznaczonych na rozmowy biznesowe.

Osiągamy to przez zaplanowane działania w zakresie agendy całego spotkania, przerw networkingowych, infrastruktury obiektu, właściwie wyznaczonych stref, odpowiedniej aranżacji oraz tzw. “inżynierii przepływu gości”. Dzięki temu tworzymy dla uczestników optymalne warunki do rozmów, które sprzyjają budowaniu relacji biznesowych.

Zyskacie nowe szanse sprzedażowe dzięki licznym okazjom do nawiązywania kontaktów biznesowych.

Zaprojektujemy i zorganizujemy dla Was event w taki sposób, aby dawał wiele okazji do nawiązywania nowych kontaktów biznesowych. Już na etapie np. rejestracji uczestników zadbamy o czytelną i klarowną komunikację dotyczącą wydarzenia.

Udostępnimy specjalne, dedykowane tym rozwiązaniom platformy online do wzajemnej komunikacji, aby uczestnicy mieli dostęp do agendy, mapek, stref, przerw networkingowych oraz możliwość komunikacji z pozostałymi uczestnikami wydarzenia.

Dzięki aplikacjom goście będą również mogli umawiać się na rozmowy biznesowe  podczas przerw networkingowych w ustalonych i oznaczonych strefach.

Wzmocnicie wizerunek organizatora jako silnego i wiarygodnego partnera biznesowego.

Oprócz korzyści z wydarzenia w postaci nowych klientów i dobrych relacji biznesowych, bardzo istotnym elementem jest zadbanie o całość eventu: przyjazną atmosferę, dobre jedzenie, ciekawe programy edukacyjne, rozrywkowe, oświetlenie, logistykę, sprawne transfery gości, optymalny obiekt dopasowany do liczby uczestników i charakteru wydarzenia.

Szczegółowo zaplanujemy harmonogram i scenariusz wydarzenia oraz wszystkie możliwe punkty styku uczestnika z naszym spotkaniem.

Jakie są punkty styku? Rejestracja na wydarzenie, potwierdzenie zapisu, komunikacja online, przyjazd na miejsce, parkowanie, zakwaterowanie, posiłki, przerwy kawowe, spotkania, branding stref, rozrywka wieczorna, networking, strefy sponsorów, wykwaterowanie, pożegnanie, niespodzianki oraz możliwość komunikacji zaraz po wydarzeniu z pozostałymi uczestnikami.

Ma to ogromne znaczenie w kontekście budowania całkowitego doświadczenia uczestnika wydarzenia, które bardzo pozytywnie wpłynie na całościowy wizerunek organizatora – Waszej firmy.

Osiągniecie dobry ROI (zwrot z inwestycji) z wydarzenia dzięki dużej ilości punktów styku z uczestnikami, które mają wpływ na późniejsze relacje biznesowe i szanse sprzedażowe.

Wydarzenie zorganizowane w konkretnym miejscu i ustalonym czasie absolutnie nie oznacza pierwszego i jedynego punktu styku z naszymi uczestnikami.

Cały system rejestracji jest po to, aby komunikację i budowanie relacji rozpocząć już na bardzo wczesnym etapie, wysyłając zarejestrowanym osobom podziękowania, cenne informacje dotyczące spotkania, filmy instruktażowe, scenariusze spotkań, biogramy prelegentów oraz zagadnienia, które będą poruszane w czasie spotkania. Jest to możliwe dzięki specjalnym platformom online do komunikacji z uczestnikami.

Dedykowane platformy umożliwiają uczestnikom również umawianie się na spotkania podczas wydarzenia oraz komunikację po zakończeniu eventu.

Dzięki temu jesteśmy w stanie zarządzać wszystkimi kontaktami, utrzymywać długotrwałe relacje biznesowe nie tylko przez dedykowaną do eventów platformę, ale również przez CRM, email, social media. Ma to duży wpływ na kolejne szanse sprzedażowe i nowe biznesy.

Udzielamy odpowiedzi na powyższe kwestie podczas bezpłatnych konsultacji, na których ustalamy zakres działania oraz konkretne cele, które chcecie osiągnąć!

Jaki event biznesowy możemy
dla Was wyprodukować?

Dlaczego powinniście powierzyć nam
organizację Waszego eventu biznesowego?

Jak realizujemy event biznesowy?

Zapoznajemy się z Waszymi oczekiwaniami/briefem: celem, który chcecie osiągnąć, charakterem wydarzenia, które chcecie zorganizować, charakterystyką grupy docelowej oraz budżetem, który chcecie zainwestować.

Przeprowadzamy dokładniejszą analizę Waszych potrzeb i dotychczasowych realizacji.

W oparciu o uzyskane informacje przygotowujemy wstępną ofertę, w której przedstawiamy propozycję kreatywną działań dla Waszej firmy.

Po uzyskaniu informacji zwrotnej podejmujemy decyzję o dalszych wspólnych działaniach.

Ustalamy warunki współpracy i podpisujemy umowę.

 

Organizujemy spotkanie, w czasie którego na bazie naszego pomysłu opracowujemy szczegółowy plan działań.

Delegujemy Wam jednego stałego opiekuna klienta, który prowadzi projekt.

Zaczynamy produkcję. Pracujemy w oparciu o szczegółowy plan. Po kolei go realizujemy, raportując kolejne etapy.

Osiągamy gotowość na 7 dni przed wydarzeniem. W tym czasie, w zależności od wielkości eventu, rozpoczynamy montaż elementów scenicznych.

Realizujemy event.

 

Przygotowujemy raport i rozliczamy projekt.

Co mówią o nas Klienci?

ORGANIZUJESZ EVENT?
ODEZWIJ SIĘ!

Szybko odpowiemy na Twoje pytania i rozwiejemy Twoje wątpliwości.

Zapytaj nas:
Jaki event możecie dla mnie zrobić?
Czy macie pomysł na cykliczne mikroeventy w mojej firmie/biurowcu?
W jakich działaniach marketingowych możecie mi pomóc?
Chcielibyśmy event ze świetną scenografią. Co możecie zaproponować?
Jaki pomysł macie na jubileusz mojej firmy/instytucji?

NAPISZ DO NAS

Wypełnij ten formularz. Oddzwonimy do Ciebie niebawem,
żeby umówić Cię na rozmowę z naszym ekspertem
w dogodnym dla wszystkich terminie.