Eko

ŻYCIE troszczy się o PLANETĘ

Zawsze wierzyliśmy, że mikrozmiana jest podstawą makrodziałań. Jako mała firma postanowiliśmy rozwijać się w bardziej zbalansowany sposób.

Jesteśmy zdeterminowani, aby ograniczyć do minimum produkcję niepotrzebnych i szkodliwych dla środowiska elementów związanych z produkcją eventową. Świadomie wybieramy surowce, z których tworzymy eventy, kierując się ich składem i poziomem biodegradowalności.

W ciągu ostatnich 4 lat udało nam się wyeliminować z użycia wszystkie produkty, które rozkładają się dłużej niż 100 lat. Średni czas rozkładu materiałów, z jakich korzystamy, mieści się w przedziale 10-30 lat. To ogromna zmiana, gdyż większość surowców wykorzystywanych w eventach to wciąż plastik, który rozkłada się ponad 500 lat.

Być ekologiczną firmą

Używanie bardziej zrównoważonych surowców i produktów, pochodzących z certyfikowanych źródeł sprawia, że redukujemy zły wpływ na planetę. To jednak nie koniec naszych działań proekologicznych.

Od ponad 8 lat opieramy większość naszych realizacji o żywe kwiaty, które w dużej mierze pochodzą z polskich hodowli, ale przede wszystkim spełniają trzy najważniejsze funkcje:

 • Rozkładają się naturalnie, w przeciągu maksymalnie jednego miesiąca.
 • Z ich resztek tworzymy kompost, który wykorzystujemy w ogrodzie. W przeciwieństwie do nawozów mineralnych i obornika, nie stwarza on zagrożenia przenawożenia lub zatrucia środowiska.
 • Kwiaty działają na ludzi w sposób odstresowujący i terapeutyczny. Uważamy, że równie ważne jak dbanie o ekologię, jest troszczenie się o kondycję psychiczną ludzi. W naszych działaniach eventowych projektujemy scenografię i program tak, aby zwiększać komfort naszych gości.

Zmianę ŚWIATA zaczynamy od siebie.

Wprowadziliśmy zasady prowadzenia zrównoważonego biura. Nasi pracownicy coraz częściej docierają do pracy rowerami. Dbamy o ograniczenie zużycia energii elektrycznej, oszczędzanie wody, segregację śmieci. Wymyślając koncepcje eventów zastanawiamy się, czy nasze działania są zrównoważone i czy wybraliśmy najlepsze rozwiązania. Używając np. modnych dziś balonów, wybieramy te wykonane ze 100% kauczuku, który podlega biodegradacji w stopniu podobnym do liści.

EKO ŻYCIE:

 • Segregujemy śmieci na montażach i demontażach
 • 50 % naszych scenografii to kwiaty
 • Kompostujemy zużyte kwiaty
 • Staramy się korzystać głównie z drewna i papieru
 • Dajemy produktom drugie życie po eventach, wykorzystując je do innych celów
 • Potrafimy zorganizować nowoczesną imprezę bez użycia diody, która generuje ogromne zużycie prądu
 • Staramy się rekomendować klientom lokalne surowce i produkty, aby ograniczyć ślad węglowy generowany przy sprowadzaniu towarów z odległych lokalizacji
 • Na eventach nasza obsługa korzysta ze szklanej i porcelanowej zastawy. Mamy jeden zestaw od 3 lat, który nieustannie nam towarzyszy
 • Rekomendowane przez nas cateringi opierają swoje produkty na lokalnych i regionalnych wytwórcach jedzenia, którzy posiadają certyfikaty ekologiczne

Mamy w naszej ofercie także flagowe eventy i usługi, które  są całkowicie poświęcone ekologii:

 • PIKNIK EKOLOGICZNY forREST
 • KONFERENCJA ekoLOGICZNI
 • BANKIET EKO ŻYCIE
 • CYKLICZNE WARSZTATY EKOLOGICZNE SPIRO
 • EKOLOGICZNY PREZENT ONBOARDINGOWY MUSCUS

Dzięki klientom, którzy korzystają z naszych usług — wspólnie troszczymy się o PLANETĘ.

Jak będzie wyglądała Twoja współpraca z nami?

 1. Zaczniemy od dokładnego poznania Twoich oczekiwań i celów oraz audytu dotychczasowych działań event-marketingowych.
 2. Zaproponujemy Ci rozwiązania dopasowane do charakteru Twojej firmy, okazji, potrzeb Twoich pracowników, klientów i gości. Stworzymy plan jednorazowego wydarzenia lub całego cyklu.
 3. Jeśli spodoba Ci się nasz pomysł – podpiszemy umowę.
 4. Zajmiemy się kompleksową realizacją naszego projektu: od opracowania dokładnego planu, przez przygotowanie umowy i kosztorysu, pozyskanie partnerów, produkcję, pomiar skuteczności, po przekazanie raportu.
 5. Za Twój projekt będzie odpowiedzialna jedna konkretna osoba, która dopilnuje wszystkiego od A do Z. Będzie z Tobą w stałym kontakcie.
 6. Po zrealizowaniu projektu podsumujemy nasze prace i rozliczymy się.

ORGANIZUJESZ EVENT?
ODEZWIJ SIĘ!

Szybko odpowiemy na Twoje pytania i rozwiejemy Twoje wątpliwości.

Zapytaj nas:
Jaki event możecie dla mnie zrobić?
Czy macie pomysł na cykliczne mikroeventy w mojej firmie/biurowcu?
W jakich działaniach marketingowych możecie mi pomóc?
Chcielibyśmy event ze świetną scenografią. Co możecie zaproponować?
Jaki pomysł macie na jubileusz mojej firmy/instytucji?

NAPISZ DO NAS

Wypełnij ten formularz. Oddzwonimy do Ciebie niebawem,
żeby umówić Cię na rozmowę z naszym ekspertem
w dogodnym dla wszystkich terminie.