Employer Branding

EMPLOYER BRANDING

Budowanie wizerunku pracodawcy to długotrwały proces. Jeśli pracujesz w dziale HR i zastanawiasz się, w jaki sposób zintegrować i zaaklimatyzować nowych pracowników oraz jak poprawić komunikację i wzmocnić relacje między działami firmy, to jesteś w dobrym miejscu.

Pomożemy Ci zrealizować cele firmy oraz zaproponujemy sprawdzone rozwiązania.

Jakie korzyści pozwoli Wam osiągnąć realizacja wydarzenia skierowanego do pracowników?

Poprawicie atmosferę pracy, która będzie sprzyjała większej wydajności i efektywności w pracy.

Wszyscy wiemy, że zdecydowanie lepiej pracuje się w środowisku ludzi, z którymi łączą nas wspólne miłe przeżycia. To dlatego, planując dla Was wydarzenie, weźmiemy pod uwagę scenariusze budowania zespołów i wzajemnej komunikacji i integracji, które będą dopasowane do Waszych oczekiwań i specyfiki grupy. Dzięki temu będziemy mogli pomóc Wam zrealizować cele związane z pracownikami Waszej firmy.

Pomożecie pracownikom zidentyfikować się z firmą, co znacząco wpływa na funkcjonowanie całego przedsiębiorstwa.

Najcenniejszym i najbardziej kreatywnym zasobem firmy są pracownicy. Osoba identyfikująca się z firmą stanowi dla organizacji dużą wartość ze względu na jej zaangażowanie, dobre pomysły czy chęć osiągania konkretnych rezultatów.

 

Taka sytuacja ma miejsce, kiedy dobrze funkcjonuje komunikacja między pracownikiem a pracodawcą. Dzieje się tak, jeśli jest oparta na zdrowych i przejrzystych zasadach współpracy.

Ten proces wzmacniają działania eventowe, skierowane do pracowników: drobne, cyklicznie organizowane niespodzianki w pracy, bankiety, wyjazdy integracyjne, spotkania firmowe.

Dzięki naszemu doświadczeniu w organizacji eventów pomożemy Wam wypracować scenariusze dopasowane do oczekiwań pracowników oraz kultury organizacji. Wszystko po to, by zrealizować obiecaną korzyść i cele biznesowe. 

Wzmocnicie wizerunek dobrego pracodawcy, który przyciąga zdolnych i ambitnych ludzi.

Dobry pracodawca to gwarancja pozyskiwania najlepszych talentów: zdolnych i pracowitych ludzi, którzy chcą zaangażować się w działania firmy. Pracownicy, którzy w przemyślany sposób dbają dziś o swój wizerunek, chcą pracować w firmie, której marka budzi sympatię, uznanie i szacunek.

Wydarzenia integracyjne dla pracowników z udziałem całych rodzin czy osób towarzyszących są dobrym środkiem do realizacji tego celu.

Dobry i przyjazny wizerunek pracodawcy nie tylko pozytywnie wpływa na relacje wewnątrz firmy, ale również poza nią: z gminą, miastem, samorządami, fundacjami.

W takich sytuacjach zawsze podchodzimy do zagadnienia indywidualnie, przygotowując koncepcję eventów dla firm. Wszystkie szczegóły oraz Wasze oczekiwania ustalamy na bezpłatnej konsultacji.

Jaki event dla pracowników możemy
dla Was wyprodukować?

Dlaczego to my powinniśmy zorganizować
event dla Waszych pracowników?

Jak realizujemy event
dla Waszych pracowników?

Poznajemy Waszą firmę: jej historię, strukturę zatrudnienia, rodzaj i zakres dotychczas organizowanych działań dla pracowników, Wasze priorytety, poziom satysfakcji i oczekiwania Waszego zespołu.

Określamy budżet i zakres działań dla pracowników.

Na podstawie informacji, które nam przekażecie, tworzymy w formie prezentacji wstępną propozycję dla Waszej firmy. Zawiera nasze pomysły na jednorazowe lub cykliczne działania.

Udzielacie nam informacji zwrotnej. Ustalamy warunki współpracy, ramy wspólnych działań i ich budżet.

Podpisujemy umowę.

Wyznaczamy w naszym zespole jedną osobę, która będzie odpowiedzialna za projekt i będzie z Wami na każdym etapie współpracy.

W przypadku współpracy obejmującej działania cykliczne, organizujemy jednodniowy warsztat, w którym biorą udział osoby od Was i od nas odpowiedzialne za projekt. Opracowujemy szczegółowy plan prac.

Przechodzimy do produkcji i realizacji naszego projektu.

Przedstawiamy raport i podsumowanie po danym działaniu lub po etapie. Rozliczamy się.

Co mówią o nas Klienci?

ORGANIZUJESZ EVENT?
ODEZWIJ SIĘ!

Szybko odpowiemy na Twoje pytania i rozwiejemy Twoje wątpliwości.

Zapytaj nas:
Jaki event możecie dla mnie zrobić?
Czy macie pomysł na cykliczne mikroeventy w mojej firmie/biurowcu?
W jakich działaniach marketingowych możecie mi pomóc?
Chcielibyśmy event ze świetną scenografią. Co możecie zaproponować?
Jaki pomysł macie na jubileusz mojej firmy/instytucji?

NAPISZ DO NAS

Wypełnij ten formularz. Oddzwonimy do Ciebie niebawem,
żeby umówić Cię na rozmowę z naszym ekspertem
w dogodnym dla wszystkich terminie.