Organizacja jubileuszy

ORGANIZACJA JUBILEUSZY

Do firmowych jubileuszy podchodzimy zupełnie inaczej niż inne agencje. To jeden z najważniejszych momentów w historii firmy, dzięki któremu można oświetlić jej dorobek na rynku i wśród jej pracowników. Widzimy w nich okazję do szerokich działań komunikacyjnych, w tym eventowych, które pomagają wzmocnić wizerunek firmy.

Jubileusz daje powód do świętowania w formie uroczystego bankietu lub gali, ale również do zaplanowania takich działań, jak np. stworzenie filmu korporacyjnego, kampania telewizyjna, digitalowa lub outdoorowa, akcja employer brandingowa czy CSR.

Pod kątem eventowym jubileusz firmy wymaga zupełnie innego podejścia do tematu organizacji wydarzenia niż klasyczne bankiety czy imprezy integracyjne. Wydarzenie jubileuszowe ma jedną cechę charakterystyczną, która odróżnia je od innych eventów. Otóż powinno nawiązywać do firmy, jej historii, misji i wartości, które ta wyznaje. Organizując takie wydarzenie trzeba wziąć pod uwagę wiele czynników, takich jak: odpowiedni obiekt, miejsce, aranżacja przestrzeni, lista gości, program, zaproszenia, a przede wszystkim scenariusz. To właśnie odpowiedni program takiego wydarzenia wyróżnia go od wielu innych i sprawia, że jego przekaz naprawdę ma szansę zapaść w pamięci jego uczestników.

Stworzyliśmy autorski projekt organizacji gal jubileuszowych, który pomaga bardzo łatwo przejść przez wszystkie etapy planowania i produkcji wydarzenia, a przede wszystkim — pozwala stworzyć wyjątkowe doświadczenie dla uczestników takiego eventu.

Jakie korzyści osiągniecie, jeśli to my
zorganizujemy jubileusz Waszej firmy?

Dostaniecie program
naprawdę uszyty na miarę.

To, co odróżnia nasze gale od innych produkcji na rynku, to ich część oficjalna. To rozmowa o historii firmy. Część oficjalną poprzedza powitanie gości i aperitif. Po niej z kolei następuje kolacja i część nieoficjalna, czyli zabawa.

Proszę sobie wyobrazić scenę. Stoją na niej trzy kanapy. Na jednej usiądzie nasz prowadzący, a na dwóch pozostałych — założyciele, przedstawiciele zarządu, pracownicy, klienci, partnerzy biznesowi i inne osoby związane z Waszą firmą. Oczywiście nie wszyscy w tym samym czasie. Jubileuszowa rozmowa ma zazwyczaj 3 lub 4 części. Każda trwa ok. 15 minut. Pomiędzy kolejnymi częściami występują artyści.

Nad przygotowaniem takiej rozmowy pracujemy nawet kilka miesięcy. W tym czasie prowadzimy audyt historyczny Waszej firmy. Zaczynamy od rozmowy z założycielami lub przedstawicielami zarządu. Ci wskazują nam osoby, z którymi rozmawiamy w dalszej kolejności. Po drodze zapoznajemy się z różnymi materiałami na temat historii Waszej firmy. Kiedy wiemy już wystarczająco dużo, tworzymy scenariusz rozmowy jubileuszowej. Na tym etapie wiemy już, ile taka rozmowa będzie miała części, kto wystąpi w każdej z nich, o co kogo zapytamy i jakich artystów zaprosimy do współpracy. W tak powstałym scenariuszu nic nie jest przypadkowe.

Część oficjalna będzie wciągająca i atrakcyjna. Będzie przykuwać uwagę gości i podkreślać najlepsze cechy Waszej firmy.

Dlaczego to takie ważne? Część oficjalna według naszej koncepcji to prawdziwy spektakl. Dopracowujemy ją w najmniejszych szczegółach. To, o czym będą mówić występujący, musi poukładać się osobom, które będą siedzieć przed sceną w spójną, zrozumiałą, szczerą opowieść.

Występy artystyczne pomiędzy kolejnymi częściami rozmowy nie tylko pozwalają publiczności złapać oddech, ale są też wspaniałym sposobem na przeżycie emocji. O tym, kto wystąpi i w jakim programie, decydujemy więc dopiero po poznaniu Waszej historii.

Opowiecie o swojej historii w sposób nowoczesny: wykorzystamy multimedia i najnowsze technologie produkcji wydarzeń.

Jeśli ktoś np. z Waszych byłych pracowników lub klientów nie będzie mógł wystąpić w rozmowie, nagrywamy go przed wydarzeniem i wyświetlamy jego wypowiedź na ekranie zainstalowanym na scenie. W ten sposób możemy też pokazać różne historyczne materiały: stare zdjęcia, filmy, Wasze pierwsze logo itd.

Zachwycicie Waszych gości dbałością o szczegóły. Nasze gale to produkcyjny majstersztyk.

Rozmowa według naszego autorskiego pomysły przebiega tak, jak produkcja telewizyjna. Kolejne elementy następują po sobie bez zbędnych przerw. Można więc nie tylko transmitować ją na żywo na kanałach społecznościowych Waszej firmy, ale także nagrać, a następnie — fragmenty lub całość — wykorzystywać w Waszej działalności marketingowej.

Docenicie ludzi
i poruszycie emocje.

Rozmowa, którą Wam proponujemy jako pomysł na część oficjalną w czasie gali jubileuszowej, to unikalny sposób na prezentację historii. Co najważniejsze, firma przedstawia się słowami ludzi, którzy ją tworzyli. To świadczy o odwadze i szczerości intencji. Opowieść pozwala na zbudowanie wspaniałych relacje. Wiemy z doświadczenia, że goście uwielbiają ten sposób przedstawienia historii firmy.

Zapewnimy Wam
wyjątkowe przeżycia

Wierzymy, że mniej znaczy więcej, dlatego ograniczamy liczbę atrakcji do minimum. Stawiamy przede wszystkim na dopracowaną w szczegółach rozmowę, kilkudaniową zachwycającą kolację oraz na rozmowy i spotkania przy dobrym winie koktajlu. Na Wasze życzenie możemy oczywiście zadbać o dodatkowe atrakcje w trakcie jubileuszowej gali. Mogą to być np. koncert gwiazdy lub stacje z degustacją alkoholi starzonych oraz cygar.

Pomysł na catering przedstawiamy dopiero po poznaniu Waszej firmy i dookreśleniu charakteru wydarzenia. W tym miejscu chcemy podkreślić, że przywiązujemy do tego bardzo dużą wagę. Chcemy zachwycać gości jedzeniem: jego jakością, sposobem przygotowania i podania. Co ważne, jesteśmy w stanie zorganizować pełny catering nawet w miejscu, w którym nie ma zaplecza kuchennego. W takiej sytuacji budujemy je od zera.

Stworzymy content marketingowy i pomożemy Wam odkryć Waszą najpiękniejszą historię.

Często nawet długoletni pracownicy działów marketingu nie wiedzą o historii firmy tyle, ile udaje nam się odkryć w czasie przygotowań do gali. W efekcie audytu historycznego, który przeprowadzimy powstanie magazyn treści, które następnie będzie można wykorzystywać w działalności marketingowej: opracowywaniu wpisów na media społecznościowe, tworzeniu scenariuszu filmów korporacyjnych, pisaniu tekstów na strony www czy do katalogów informacyjnych.

Możemy zarejestrować galę na wideo i zmontować solidny materiał filmowy, który będzie pamiątką oraz cennym zasobem dla działu marketingu, ale także partnerów biznesowych i klientów. To wyjątkowa okazja, aby wzmocnić wizerunek firmy i wykorzystać go w wielu sytuacjach biznesowych.

Wzmocnicie relacje biznesowe
oraz relacje z pracownikami firmy.

Taka szczególna uroczystość to okazja do zgromadzenia w jednym miejscu nie tylko pracowników Waszej firmy, ale również kontrahentów, partnerów biznesowych, dystrybutorów, przedstawicieli innych branż, władz miasta, dziennikarzy.

Dzięki przemyślanej agendzie całej uroczystości zaplanujemy wiele okazji do wspólnych rozmów i nawiązywania relacji, różnych aktywności podczas gali, wspólnych zdjęć, niespodzianek. Dzięki temu pomożemy Wam wzmocnić relacje z uczestnikami.

Traktujemy eventy jako część komunikacji biznesowej firmy. Mamy klasę i takie są nasze projekty. Dzięki naszemu wyczuciu i wiedzy nie narazisz siebie, swoich pracowników ani swoich klientów na cyrkowo-biesiadne doświadczenia. Wspólna podróż przy produkcji jubileuszu Waszej firmy odbędziemy w klasie biznes.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji – zapisz się na bezpłatną konsultację (podlinkowany tekst do konsultacji)  i porozmawiajmy o możliwych scenariuszach!

Zyskacie partnera, który do świętowania jubileuszu podchodzi całościowo i szerzej niż inni.

Dzięki naszemu podejściu do obchodzenia jubileuszy osiągamy cele na różnych obszarach. Nasze działania sprawiają, że zarówno pracownicy, jak i klienci jeszcze bardziej związują się z firmami naszych klientów.

Jubileuszowa gala to przykład tylko jednego z działań event-marketingowych, po które sięgamy. W firmowym jubileuszu dostrzegamy przede wszystkim ogromny potencjał komunikacyjny. Wykorzystujemy go nie tylko po to, by wspominać to, co przyszłe, ale przede wszystkim, żeby stawiać odważne kroki w przyszłość. Dzięki takiemu podejściu możemy skutecznie pomóc Wam wzmocnić wizerunek firmy i zaufanie klientów, wzmocnić relacje biznesowe oraz relacje z pracownikami. To przekłada się na biznes.

Co możemy zrobić, aby świętować Wasz jubileusz?

 • galę lub bankiet w oparciu o autorską koncepcję rozmowy w miejscu części oficjalnej,
 • konferencję biznesową, event online lub wydarzenie hybrydowe,
 • piknik dla pracowników lub imprezę dla mieszkańców miasta, w którym działa Wasza firma,
 • ambient i działania z zakresu guerilla marketing,
 • kampanię internetową, telewizyjną i outdoorową,
 • film wizerunkowy, sesję zdjęciową pracowników, animacje,
 • konferencję prasową,
 • zorganizować wywiad w mediach lub stworzyć artykuł sponsorowany,
 • działania employer brandingowe (wewnętrzne i zewnętrzne),
 • działania CSR,
 • wesprzeć Wasz dział marketingu w tworzeniu jubileuszowego contentu (copywriting, usługi graficzne, foto i wideo).

Dlaczego to my powinniśmy zorganizować
event dla Waszych pracowników?

Jak będą przebiegać prace
nad organizacją jubileuszu Waszej firmy?

Spotykamy się, żeby poznać Wasze cele i oczekiwania. W efekcie przedstawiamy nasze wstępne pomysły i kierunki działań event-marketingowych.

Po podjęciu decyzji o współpracy przeprowadzamy audyt działań komunikacyjnych, marketingowych i eventowych, które do tej pory były organizowane w Waszej firmie.

Bardzo wnikliwie poznajemy historię Waszej firmy. Prowadzimy rozmowy z założycielami, długoletnimi pracownikami, wybranymi klientami i partnerami biznesowymi. Dzięki temu pracujemy na konkretach, a nie na sloganach.

Opracowujemy cele, które chcemy osiągnąć oraz wskaźniki efektywności.

Przygotowujemy dokładny plan działań jubileuszowych. Dokładnie planujemy co
i kiedy robimy oraz jaki skutek chcemy osiągnąć. Dobieramy do tego odpowiednie narzędzia event-marketingowe.

Realizujemy plan i monitorujemy efekty.

Przedstawiamy raport z naszych działań.

DLACZEGO WARTO
ZORGANIZOWAĆ JUBILEUSZ?

Wasza firma zyska nowe życie. To nie nasze słowa, to opinia naszych klientów, którzy właśnie tak podsumowują współpracę z nami: „Dzięki wam nasza firma zyskała nowe życie”. Uświadamiamy naszym klientom, w jakim są miejscu, dokąd dotarli i co tak naprawdę osiągnęli. Sprawiamy, że we własnej historii znajdują energię i motywację do dalszego działania. Pracujemy w oparciu o autorską metodę opartą na opowieści. Uczymy opowiadać o sobie. Wiemy bowiem, że ten, kto potrafi snuć opowieść — osiąga swoje cele i odnosi ostateczny sukces. Dzięki nam firmy pokazują swoją unikalność i zyskują content do dalszych działań marketingowych i sprzedażowych. Nasze gale są dla ich uczestników niezapomnianym przeżyciem. Są pełne emocji.

Dzięki temu, że do firmowego jubileuszu podchodzimy szerzej niż wszyscy inni, osiągamy cele na różnych obszarach. Nasze działania sprawiają, że zarówno pracownicy, jak i klienci jeszcze bardziej zwiążą się z Waszą firmą. Pomożemy Wam zbudować dobre i trwałe relacje. To przekłada się na sprzedaż.

ORGANIZUJESZ EVENT?
ODEZWIJ SIĘ!

Szybko odpowiemy na Twoje pytania i rozwiejemy Twoje wątpliwości.

Zapytaj nas:
Jaki event możecie dla mnie zrobić?
Czy macie pomysł na cykliczne mikroeventy w mojej firmie/biurowcu?
W jakich działaniach marketingowych możecie mi pomóc?
Chcielibyśmy event ze świetną scenografią. Co możecie zaproponować?
Jaki pomysł macie na jubileusz mojej firmy/instytucji?

NAPISZ DO NAS

Wypełnij ten formularz. Oddzwonimy do Ciebie niebawem,
żeby umówić Cię na rozmowę z naszym ekspertem
w dogodnym dla wszystkich terminie.