CASE STUDY

Jubileusz 30-lecia Amplus

Kim jest nasz klient?

Amplus to jedna z największych polskich firm, zajmujących się produkcją oraz dystrybucją owoców i warzyw. Dostarcza swoje produkty m.in. do sieci sklepów Biedronka.

Amplus to firma rodzinna. Zatrudnia prawie pół tysiąca pracowników, ma 2 nowoczesne lokalizacje o łącznej powierzchni ponad 40 000 m². Posiada także jedną z najnowocześniejszych w Europie baz chłodniczo-przechowalniczych oraz własną flotę transportową.

Jakie mieliśmy wyzwanie?

Postawione przed nami wyzwanie to organizacja jubileuszu 30-lecia firmy. Co ważne, klient nie chciał rozbudowanej części oficjalnej. Dodatkowym wyzwaniem był fakt, że czas przewidziany na stworzenie koncepcji i przygotowanie wydarzenia był dość krótki.

Jak podeszliśmy do organizacji wydarzenia?

Zgodnie z życzeniem klienta, któremu zależało na prostocie wydarzenia, już na wstępnym etapie zrezygnowaliśmy z multimediów. Zamiast nich postanowiliśmy – nawiązując do branży, w której działa Amplus – wykorzystać na evencie żywą roślinność. Co ważne, była ona wynajęta, a po wydarzeniu została sprzedana i zasadzona.

Zaproponowaliśmy klientowi, by centralnym punktem jubileuszowego spotkania był koncert wybitnego artysty, który dostarczy wszystkim uczestnikom wyjątkowych przeżyć.

Realizacja wydarzenia

Jubileusz firmy Amplus odbył się w Starej Zajezdni w Krakowie. Na środku sali ustawiliśmy scenę, która była wyłożona żywą trawą z rolek. Żywe drzewa dużych rozmiarów rozstawione były nie tylko wokół sceny, ale w całej przestrzeni eventowej.

Po powitaniu gości i krótkim wystąpieniu Prezesa Zarządu firmy Amplus na scenie pojawił się Leszek Możdżer – jeden z najpopularniejszych polskich muzyków jazzowych, wybitny pianista i kompozytor o światowej sławie. Jego solowy recital fortepianowy trwał ponad godzinę.

Po koncercie uczestnicy jubileuszu mieli czas na swobodne rozmowy przy winie i przekąskach.

Jaki osiągnęliśmy rezultat?

W krótkim czasie zorganizowaliśmy kameralne wydarzenie, które wyróżniało się na tle innych eventów tego typu nie tylko swoją prostotą i oprawą, ale też skoncentrowaniem na przeżyciach artystycznych.

Film making of

Zapraszamy do zobaczenia filmu z przygotowań do eventu.

Potrzebujesz eventu? Dowiedz się jak działamy.

  1. Zaczniemy od dokładnego poznania Twoich oczekiwań i celów oraz audytu dotychczasowych działań event-marketingowych.
  2. Zaproponujemy Ci rozwiązania dopasowane do charakteru Twojej firmy, okazji, potrzeb Twoich pracowników, klientów i gości. Stworzymy plan jednorazowego wydarzenia lub całego cyklu.
  3. Jeśli spodoba Ci się nasz pomysł – podpiszemy umowę.
  4. Zajmiemy się kompleksową realizacją naszego projektu: od opracowania dokładnego planu, przez przygotowanie umowy i kosztorysu, pozyskanie partnerów, produkcję, pomiar skuteczności, po przekazanie raportu.
  5. Za Twój projekt będzie odpowiedzialna jedna konkretna osoba, która dopilnuje wszystkiego od A do Z. Będzie z Tobą w stałym kontakcie.
  6. Po zrealizowaniu projektu podsumujemy nasze prace i rozliczymy się.
  7. Wspólnie będziemy dumni z naszej realizacji!

ORGANIZUJESZ EVENT?
ODEZWIJ SIĘ!

Szybko odpowiemy na Twoje pytania i rozwiejemy Twoje wątpliwości.

Zapytaj nas:
Jaki event możecie dla mnie zrobić?
Czy macie pomysł na cykliczne mikroeventy w mojej firmie/biurowcu?
W jakich działaniach marketingowych możecie mi pomóc?
Chcielibyśmy event ze świetną scenografią. Co możecie zaproponować?
Jaki pomysł macie na jubileusz mojej firmy/instytucji?

NAPISZ DO NAS

Wypełnij ten formularz. Oddzwonimy do Ciebie niebawem,
żeby umówić Cię na rozmowę z naszym ekspertem
w dogodnym dla wszystkich terminie.