CASE STUDY

Garden party z okazji 20-lecia Rollico

Kim jest nasz klient?

Rollico jest producentem wysokiej klasy precyzyjnych koszyków łożyskowych do prowadnic liniowych oraz dostawcą systemów techniki liniowej wykorzystywanych w przemyśle maszynowym, automatyce, elektronice, urządzeniach medycznych itp. Firma jest uznanym partnerem wielu firm krajowych i zagranicznych w zakresie techniki liniowej budowy maszyn i urządzeń precyzyjnych.

Jakie mieliśmy wyzwanie?

Klient, dla którego organizowaliśmy 10-lecie firmy, zlecił nam teraz organizację 20-lecia połączonego z otwarciem nowej fabryki. Co ważne, nie miała to być klasyczna gala, ale świętowanie w formie garden party. W przyjęciu mieli uczestniczyć pracownicy Rollico oraz najważniejsi klienci.

Jak podeszliśmy do organizacji wydarzenia?

Mając na swoim koncie realizację poprzedniego jubileuszu dla klienta, mieliśmy świadomość, jakie decyzje dot. oprawy muzycznej wydarzenia, scenografii itp. mogą być dla niego satysfakcjonujące. Wiedzieliśmy też, że musimy zaproponować nieco inną jakość niż na piknikach rodzinnych.

Realizacja wydarzenia

Świętowanie jubileuszu rozpoczęło się w nowej fabryce Rollico. Po przemówieniach towarzyszących jej uroczystemu otwarciu goście zostali przewiezieni na teren pikniku, który odbywał się zaledwie 5 km od firmy.

W przestrzeni piknikowej na gości czekały wygodne, drewniane leżaki. Siedząc na nich mogli nie tylko obserwować scenę, ale też prowadzić swobodne rozmowy w kameralnych grupach czy po prostu rozkoszować się otaczająca ich zielenią. Napoje – inaczej niż to bywa na większości pikników – serwowaliśmy im wyłącznie w szkle.

Wiedzieliśmy, że firma nie oczekuje od nas zaproszenia na wydarzenie artysty, który jest u szczytu popularności, ale woli (tak jak to było na 10-leciu, na którym wystąpiła Kaśka Sochacka) wspierać ambitnych artystów, którzy nie są jeszcze znani szerzej. Dlatego piknik z okazji 20-lecia Rollico uświetnił Dawid Tyszkowski – jeden z najciekawszych głosów młodego pokolenia.

Jaki osiągnęliśmy rezultat?

Zorganizowaliśmy jubileusz znacznie odbiegający od stereotypowego myślenia o wydarzeniach tego typu – bez długiej części oficjalnej, niezwykle podniosłej atmosfery i wkradającego się czasami w takie sytuacje patosu.

Pokazaliśmy, że ważne firmowe rocznice można i warto świętować w nieco luźniejszy sposób, zachowując dbałość o detale i adekwatną do sytuacji elegancję.

Film z garden party

Zapraszamy do zobaczenia relacji zdjęciowej z jubileuszowego garden party.

Potrzebujesz eventu? Dowiedz się jak działamy.

  1. Zaczniemy od dokładnego poznania Twoich oczekiwań i celów oraz audytu dotychczasowych działań event-marketingowych.
  2. Zaproponujemy Ci rozwiązania dopasowane do charakteru Twojej firmy, okazji, potrzeb Twoich pracowników, klientów i gości. Stworzymy plan jednorazowego wydarzenia lub całego cyklu.
  3. Jeśli spodoba Ci się nasz pomysł – podpiszemy umowę.
  4. Zajmiemy się kompleksową realizacją naszego projektu: od opracowania dokładnego planu, przez przygotowanie umowy i kosztorysu, pozyskanie partnerów, produkcję, pomiar skuteczności, po przekazanie raportu.
  5. Za Twój projekt będzie odpowiedzialna jedna konkretna osoba, która dopilnuje wszystkiego od A do Z. Będzie z Tobą w stałym kontakcie.
  6. Po zrealizowaniu projektu podsumujemy nasze prace i rozliczymy się.
  7. Wspólnie będziemy dumni z naszej realizacji!

ORGANIZUJESZ EVENT?
ODEZWIJ SIĘ!

Szybko odpowiemy na Twoje pytania i rozwiejemy Twoje wątpliwości.

Zapytaj nas:
Jaki event możecie dla mnie zrobić?
Czy macie pomysł na cykliczne mikroeventy w mojej firmie/biurowcu?
W jakich działaniach marketingowych możecie mi pomóc?
Chcielibyśmy event ze świetną scenografią. Co możecie zaproponować?
Jaki pomysł macie na jubileusz mojej firmy/instytucji?

NAPISZ DO NAS

Wypełnij ten formularz. Oddzwonimy do Ciebie niebawem,
żeby umówić Cię na rozmowę z naszym ekspertem
w dogodnym dla wszystkich terminie.