Pracuje z nami pies Paryż!

Paryż, Deser, Bon ton, bo tak brzmią wszystkie jego imiona od prawie dwóch lat jest najwspanialszym psim towarzyszem w Agencji ŻYCIE i daje nam wiele codziennych radości.

Paryż, piesek Wojciecha S. Wocława

Wojciech zaopiekował się Paryżem jesienią 2022 roku, w czasie bardzo intensywnego miesiąca eventowego. Paryż, już jako szczeniaczek poznał kulisy eventowego świata, przychodził do biura, podróżował, był na montażach, kiedy swoją próbę miał Leszek Możdżer i zdecydowanie pokochał jego muzykę. W jego wychowanie zaangażowali się wszyscy pracownicy i współpracownicy. Każdy chciał pomóc Wojtkowi w adaptacji małego pieska i Paryż nie raz spał także u Dmytra czy Mai. Prawdziwy eventowy piesek!

Dziś, prawie po dwóch latach nie wyobrażamy sobie ŻYĆ bez Paryża. Jest on bardzo spokojnym, szczęśliwym, radosnym i kochanym pieskiem. Kocha ludzi, uwielbia spędzać czas w biurze. I co najważniejsze – pomaga nam pracować, bo obecność pieska łagodzi obyczaje!

Paryż – pies, który pracuje w biurze

Nie ma słów, aby móc wyrazić korzyści wynikające z obecności pieska w biurze! Paryż daje nam ogrom dobrych emocji i uczuć, ale pozwala też oderwać się od pracy, wyjść z nim na spacer.

Paryż, ma swoje dwa miejsca wypoczynku w biurze i przez większość pracy śpi, ale obudzi się za każdym razem kiedy ktoś z nam przychodzi do biura i wtedy cieszy się ogromnie i domaga się przytuleń!

Nasze biuro odkąd jest z nami Paryż jest lepszym miejscem, bardziej spokojnym, radosnym i ciepłym. Kochamy pracować z naszym psim przyjacielem.

Paryż – pies, który jeździ na eventy

Eventy to bycie w ciągłej podróży. W zeszłym roku, duża część z nas spędziła ponad 60 dni poza domem.

Jak łączyć takie wyjazdy z życiem prywatnym?

Jednym ze sposobów jest zabieranie od czasu do czasu najbliższych ze sobą, którzy mogą mieszkać w hotelu obok lub czasem nawet w tym samym.

Ważne jest to, aby zabierając rodzinę czy przyjaciół, pamiętać, że jesteśmy w pracy, a z nimi czas spędzamy w czasie przerw.

Gwarantuje jednak, że obecność naszych ukochanych, wpływa świetnie na naszą energię i wydajność. Jesteśmy bardziej szczęśliwi mając blisko siebie rodzinę. Zawsze wtedy to z nimi wracamy do domu!

Piesek Paryż uwielbia podróżować z nami i już nie raz towarzyszył nam przy produkcji eventowej! W czasie jubileuszu STALCO opiekowała się nim partnerka naszego project menedżera Bartka Skiby, więc dzięki temu Wojtek miał ze sobą swojego pieska, a Bartkowi towarzyszyła dziewczyna.

Paryż – pies, który lubi przyjęcia

Paryż uwielbia wizyty gości, którzy odwiedzają nas na kawę, ale także świetnie odnajduje się na przyjęciach!

Na naszej wigilii firmowej był najbardziej wyprzytulanym gościem, który dał wszystkim ogrom radości.

Kochasz zwierzęta? Pracuj z nami?

Jeśli chcesz się rozwijać w branży event-marketingu i mieszkasz w Krakowie, koniecznie się do nas odezwij.

Gwarantujemy nie tylko zdobycie świetnych kompetencji zawodowych, ale przede wszystkim mnóstwo dobrych psich emocji i radosnych powitań w biurze przez naszego kochanego pieska.

Napisz do nas: kontakt@agencjazycie.pl

Potrzebujesz eventu? Dowiedz się jak działamy.

  1. Zaczniemy od dokładnego poznania Twoich oczekiwań i celów oraz audytu dotychczasowych działań event-marketingowych.
  2. Zaproponujemy Ci rozwiązania dopasowane do charakteru Twojej firmy, okazji, potrzeb Twoich pracowników, klientów i gości. Stworzymy plan jednorazowego wydarzenia lub całego cyklu.
  3. Jeśli spodoba Ci się nasz pomysł – podpiszemy umowę.
  4. Zajmiemy się kompleksową realizacją naszego projektu: od opracowania dokładnego planu, przez przygotowanie umowy i kosztorysu, pozyskanie partnerów, produkcję, pomiar skuteczności, po przekazanie raportu.
  5. Za Twój projekt będzie odpowiedzialna jedna konkretna osoba, która dopilnuje wszystkiego od A do Z. Będzie z Tobą w stałym kontakcie.
  6. Po zrealizowaniu projektu podsumujemy nasze prace i rozliczymy się.
  7. Wspólnie będziemy dumni z naszej realizacji!

ORGANIZUJESZ EVENT?
ODEZWIJ SIĘ!

Szybko odpowiemy na Twoje pytania i rozwiejemy Twoje wątpliwości.

Zapytaj nas:
Jaki event możecie dla mnie zrobić?
Czy macie pomysł na cykliczne mikroeventy w mojej firmie/biurowcu?
W jakich działaniach marketingowych możecie mi pomóc?
Chcielibyśmy event ze świetną scenografią. Co możecie zaproponować?
Jaki pomysł macie na jubileusz mojej firmy/instytucji?

NAPISZ DO NAS

Wypełnij ten formularz. Oddzwonimy do Ciebie niebawem,
żeby umówić Cię na rozmowę z naszym ekspertem
w dogodnym dla wszystkich terminie.