CASE STUDY

STALCO – wydarzenie dla klientów z okazji 25-lecia firmy

Kim jest nasz klient?

STALCO to rodzinna firma z Małopolski, która dostarcza m.in. elektronarzędzia, chemię budowlaną i techniczną, odzież i produkty BHP, narzędzia malarskie, narzędzia budowlane oraz narzędzia ogrodowe.

Jakie mieliśmy wyzwanie?

Naszym zadaniem było zorganizowanie eventu z okazji 25-lecia STALCO dla grupy ponad 600 klientów. Oczekiwano od nas dużej liczby atrakcji i lekkiej, rozrywkowej formy jubileuszowego spotkania.

Jak podeszliśmy do realizacji wydarzenia?

Ze względu na dużą liczbę gości wynajęliśmy hotel Nosalowy Dwór w Zakopanem. Postanowiliśmy tak dobrać punkty programu, by oprócz beztroskiej rozrywki zapewnić gościom również przeżycia artystyczne i estetyczne na wysokim poziomie.

Część oficjalna

Cześć oficjalna wydarzenia, za którą odpowiadał Wojciech S. Wocław, odbyła się w formie prezentacji z wręczeniem nagród. Artystycznych przeżyć dostarczyli gościom swoim pokazem akrobatycznym Natalia Dylczyk i Michał Derlicki z Nashi Art.

Część integracyjna

Jubileuszowe spotkanie miało różnorodną oprawę muzyczną. Zapewniliśmy DJ-a, zespół coverowy, a także gwiazdę wieczoru – zespół Golec uOrkiestra, który – podobnie jak firma STALCO – obchodził w tym roku 25-lecie.

Odpowiadaliśmy również za kolację serwowaną, scenotechnikę, scenografię i pomniejsze atrakcje – choćby efektowną zieloną ściankę, z której wynurzały się odziane w białe rękawiczki dłonie, podające gościom szampana.

Sytuacja kryzysowa

Największym wyzwaniem jubileuszowego wieczoru okazała się konieczność reagowania na awarię prądu w całym obiekcie, wywołaną przez gwałtowne załamanie pogody. Doszło do niej w trakcie trwania części oficjalnej. Nie było możliwości płynnego przejścia na awaryjne źródło zasilania. Event został zatem przerwany na godzinę.

Dzięki temu, że byliśmy na miejscu z zespołem doświadczonych podwykonawców, udało się nam w najszybszym możliwym w tamtych okolicznościach czasie doprowadzić do przywrócenia zasilania. Wspólnym sukcesem było też takie poprowadzenie eventu po jego wznowieniu, że nieprzewidziana sytuacja nie zepsuła gościom tego wyjątkowego wieczoru.

Jaki osiągnęliśmy rezultat?

Pokazaliśmy, że sprawdzony i zgrany zespół potrafi nie tylko zapewnić widowisko i rozrywkę na najwyższym poziomie, ale też opanować sytuację kryzysową. Sprawiliśmy, że awaria – stresująca dla wszystkich obecnych na miejscu – nie zdominowała wieczoru i nie odebrała gościom ochoty na beztroską zabawę.

Relacja filmowa z jubileuszu

Zapraszamy do zobaczenia making of z realizacji jubileuszu dla STALCO.

Potrzebujesz eventu? Dowiedz się jak działamy.

  1. Zaczniemy od dokładnego poznania Twoich oczekiwań i celów oraz audytu dotychczasowych działań event-marketingowych.
  2. Zaproponujemy Ci rozwiązania dopasowane do charakteru Twojej firmy, okazji, potrzeb Twoich pracowników, klientów i gości. Stworzymy plan jednorazowego wydarzenia lub całego cyklu.
  3. Jeśli spodoba Ci się nasz pomysł – podpiszemy umowę.
  4. Zajmiemy się kompleksową realizacją naszego projektu: od opracowania dokładnego planu, przez przygotowanie umowy i kosztorysu, pozyskanie partnerów, produkcję, pomiar skuteczności, po przekazanie raportu.
  5. Za Twój projekt będzie odpowiedzialna jedna konkretna osoba, która dopilnuje wszystkiego od A do Z. Będzie z Tobą w stałym kontakcie.
  6. Po zrealizowaniu projektu podsumujemy nasze prace i rozliczymy się.
  7. Wspólnie będziemy dumni z naszej realizacji!

ORGANIZUJESZ EVENT?
ODEZWIJ SIĘ!

Szybko odpowiemy na Twoje pytania i rozwiejemy Twoje wątpliwości.

Zapytaj nas:
Jaki event możecie dla mnie zrobić?
Czy macie pomysł na cykliczne mikroeventy w mojej firmie/biurowcu?
W jakich działaniach marketingowych możecie mi pomóc?
Chcielibyśmy event ze świetną scenografią. Co możecie zaproponować?
Jaki pomysł macie na jubileusz mojej firmy/instytucji?

NAPISZ DO NAS

Wypełnij ten formularz. Oddzwonimy do Ciebie niebawem,
żeby umówić Cię na rozmowę z naszym ekspertem
w dogodnym dla wszystkich terminie.