Świętowanie

PRZESZŁOŚĆ

sięgamy po nią,
aby zebrać siły firmy

eventy jubileuszowe

EVENTY:
Przygotowujemy następujące rodzaje
eventów jubileuszowych:
GALE JUBILEUSZOWE | IMPREZY INTEGRACYJNE
PIKNIKI JUBILEUSZOWE | IMPREZY PROMOCYJNE
IMPREZY DLA LOKALNEJ SPOŁECZNOŚCI

Naszym flagowym produktem jest jubileuszowa gala organizowana według autorskiej koncepcji stworzonej przez Maję Dylczyk i Wojciecha S. Wocława. Jej głównym elementem jest rozmowa o historii firmy. Jak wyglądają przygotowania do takiej gali?

Spotykamy się na kilka miesięcy przed eventem. Prace koncepcyjne prowadzi Wojciech S. Wocław. Zaczyna od spotkania z założycielem firmy, z którym rozmawia o jej historii. To początek budowania planu dalszych działań. Kolejny etap to spotkania z osobami wskazanymi przez założyciela firmy: pracownikami (obecnymi i emerytowanymi), klientami, ludźmi związanymi z firmą. Może ich być kilka lub kilkanaście. Po wszystkich rozmowach powstaje pierwszy szkic scenariusza gali. Przedstawia on przebieg rozmowy.

W czasie jubileuszowej gali prowadzący zapraszają gości na ulokowane na scenie kanapy i rozmawiają z nimi o historii firmy. Chodzi o prostą, szczerą, uczciwą rozmowę. Jest w niej miejsce na wspomnienia, wzruszenia i humor. Opowiadamy nie tylko słowami. Używamy również multimediów — zdjęć, filmów, animacji, które wyświetlamy na ekranach.

Taka rozmowa, która zastępuje tradycyjne przemówienia, ma zazwyczaj trzy lub cztery części. W każdej z nich uczestniczą różne osoby. Pomiędzy kolejnymi częściami pojawia się oprawa artystyczna, która jest interpretacją wydarzeń z historii firmy.

Menu