Eventownik

Chwytaj dzień!

1 stycznia 2020 roku nikt nie spodziewał się, że przejdziemy przez światowy kryzys wywołany koronawirusem. Większość pracodawców nie wyobrażała sobie prowadzenia firm w systemie home office. Mieliśmy ustalone budżety reklamowe, marketingowe i eventowe. Wiele z nich runęło w kolejnych miesiącach jak domek z kart. 

1 stycznia 2020 roku nie wyobrażaliśmy sobie, jaka zmiana w nas zajdzie, jak nauczymy się żyć i działać w obliczu pandemii. Gdybyśmy to wiedzieli, prawdopodobnie nasz strach byłby większy niż jego realne przeżycie, którego doświadczyliśmy. Zazwyczaj boimy się zmiany. Paraliżuje nas, wywołuje strach, przerażenie, poczucie bezradności. Gdy zaś patrzymy z perspektywy czasu, zazwyczaj zmianę uznajemy za dobrą dla nas.

 

CO NAS CZEKA?

Nie wiemy, co przyniesie rok 2021. Możemy snuć różne wizje.

Będzie katastrofalny i pogłębi się kryzys? Szybko pokonamy pandemię i dzięki solidarności oraz ciężkiej pracy odrobimy straty? Stworzymy nowe rozwiązania i rzeczywistość okaże się lepsza?

Nie wiemy tego. I zdecydowanie lepiej nie wiedzieć.

CHWYTAJ DZIEŃ” – CO TO DLA NAS OZNACZA?

Wszystkiemu, co się wydarzy, stawimy czoła jutro. Razem z naszymi pracownikami, partnerami, przyjaciółmi i rodziną.

W tym roku poprosiliśmy Karolinę Leszko, naszą ulubioną artystkę, która tworzyła z nami wiele projektów, aby zinterpretowała ważne dla nas utwory. Chodzi o piosenki, które nie tylko nas inspirują artystycznie, ale w których przesłanie głęboko wierzymy.

W nowy rok wchodzimy ze szczególnym utworem „Chwytaj dzień”. Wierzymy, że to najlepsze, co możemy zrobić. Codziennie żyć dobrze i pracować tak, aby być gotowym na wszystko. Codziennie chwytać dzień.

Menu