Eventownik

RYTM ŻYCIA W KRYZYSIE

Nikt z nas nie spodziewał się tego, co przyniosły ostatnie tygodnie. Wiele planów i strategii musiało zostać zweryfikowanych. Pojawiły się nowe problemy, którym trzeba niezwłocznie stawić czoła.

Nikt nie ma stuprocentowej pewności, co należy teraz robić, jako chronić swoją firmę, jak dać wsparcie swoim pracownikom. Dziś nadzieją na dobre jutro, na szybką odbudowę silniejszej gospodarki jest wspólne myślenie i działanie. W biznesie JA zamienia się na MY – podkreśla Maja Dylczyk, dyrektor zarządzająca w Agencji komunikacji ŻYCIE.

WSPARCIE, MOTYWACJA I POCZUCIE SENSU

Od 25 lat budujemy nowe życie dla polskich firm. Pomagamy dbać otworzenie relacji, zwiększanie sprzedaży i rozwój kultury biznesu. W nowej rzeczywistości sięgamy po nowe, dopasowane do niej metody i narzędzia. Dlatego rozwinęliśmy działania online, które mogą być wsparciem dla Państwa firm i ich pracowników.

Dajemy firmom drugie ŻYCIE. W kryzysie chcemy podtrzymywać rytm ŻYCIA. Szczególnie, gdy jest trudniej, gdy pojawia się lęk. Chcemy dać wsparcie, motywację i poczucie sensu – podkreśla Wojciech S.Wocław – dyrektor strategiczny Agencji komunikacji ŻYCIE oraz twórca Polskiej Szkoły Etykiety.

Przygotowaliśmy 2 projekty wsparcia wewnętrznej komunikacji kryzysowej. To zorganizowanie i przeprowadzenie cyklu webinarów, przygotowanych specjalnie dla Państwa pracowników oraz stworzenie możliwości korzystania z indywidualnych porad psychologicznych.

PYTANIA ZWIĄZANE Z KRYZYSYEM

Jesteśmy przekonani, że w tym wyjątkowym i niezwykle wymagającym czasie warto zadać sobie kilka ważnych pytań i szczerze na nie odpowiedzieć.

Jak wykorzystać kryzys do rozwoju? Gdzie szukać możliwości? Jak radzić sobie z izolacją i emocjami? Jak zadbać o właściwe nastawienie i organizację pracy w innych niż zwykle okolicznościach? To tylko kilka z wielu zagadnień, z którymi wszyscy musieliśmy się zmierzyć. Nasi eksperci odpowiedzialni za prowadzenie webinarów – Justyna Dylczyk i Wojciech S. Wocław – wskażą sprawdzone rozwiązania, pomogą zmierzyć się z obawami i wątpliwościami i wzbudzić w sobie energię do działania, tak bardzo potrzebną w tych niecodziennych okolicznościach.

Zachęcamy do kontaktu wszystkich Państwa zainteresowanych szczegółami naszej oferty.

Menu